O usłudze KRS 24h

086

Osoba, która potrzebuje jakiegokolwiek dokumentu z jawnego Krajowego Rejestru Sądowego lub innej instytucji nie musi już osobiście stawiać się w siedzibie. Nie musi również stać w nieodzownych tam kolejkach ani uczyć się sposobu funkcjonowania tego urzędu. Wystarczy, że wypełni odpowiedni formularz na naszej stronie a dokumenty zostaną dostarczone jej w wybrany sposób.

Ile muszę czekać na moje dokumenty ?

Czas realizacji usługi (liczony od zaakceptowania przez zamawiającego formularza na naszej stronie internetowej do momentu dostarczenia dokumentów na wskazany adres) uzależniony jest od:

  • rodzaju zlecenia,
  • sposobu dostarczenia dokumentów,
  • sposobu płatności.

Czas ten waha się on od kilku godzin do kilku dni. Zlecenia polegające na dostarczeniu odpisu, wyciągu lub zaświadczenia z Krajowego Rejestru Sądowego, Krajowego Rejestru Zastawów lub Krajowego Rejestru Dłużników złożone w dniu roboczym do godziny 12, realizowane i nadawane są w dniu złożenia. Przedmiotowe zlecenia złożone po godzinie 12 realizowane i nadawane są w następnym dniu roboczym po złożeniu zlecenia. Pozostałe zlecenia są realizowane i nadawane najszybciej jak to możliwe nie później jednak niż w ciągu siedmiu dni roboczych. Do opisanego powyżej czasu realizacji zlecenia dodać należy czas dostarczenia dokumentów na wskazany adres. O sposobie dostarczenia decyduje zamawiający przy składaniu zamówienia. Standardowym sposobem dostarczenia jest paczka priorytetowa Poczty Polskiej za pobraniem. Zgodnie z ofertą Poczty Polskiej powinna ona zostać dostarczona do zamawiającego następnego dnia roboczego. Ze względu na częste przypadki nieterminowego dostarczania przesyłek przez Pocztę Polską zaoferowaliśmy możliwość dostarczenia dokumentów za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wybór firmy kurierskiej gwarantuje dostarczenie dokumentów w następnym dniu roboczym. Inne sposoby dostarczenia, takie jak odbiór osobisty, dostarczenie kurierem na terenie Warszawy w dniu zamówienia, itd. wymagają bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Czas realizacji usługi może wydłużyć wybranie przedpłaty na podstawie faktury proforma jako sposobu zapłaty. Wówczas za moment złożenia zlecenia uznajemy moment uznania naszego konta kwotą opłaty za zlecenie. Może to opóźnić realizację usługi nawet o parę dni.

Jakie są akceptowane formy płatności ?

Projektując naszą usługę uznaliśmy, że najwygodniejszą dla osób zamawiających formą płatności będzie zapłata przy odbiorze dokumentów.

Po co nam twój numer telefonu ?

Istnieją dwa powody dla których potrzebny jest nam numer telefonu do osoby składającej zamówienie. Pierwszym z nich jest możliwość weryfikacji autentyczności zamówienia. Proszę pamiętać, że XBB TRADE LTD ponosi koszty związane z pobraniem dokumentów z sądu na własne ryzyko. Po drugie kontakt telefoniczny z osobą zamawiającą potrzebny jest w przypadku, gdy zaistnieją nieprzewidziane okoliczności związane z realizacja usługi. Przykładowo może to być podanie niepoprawnych danych na formularzu lub awaria systemu komputerowego w sądzie, która opóźni realizację zamówienia.

Pragniemy Państwa zapewnić, że zebrane w ten sposób dane są przez nas przechowywane i przetwarzane z najwyższą starannością i nie zostaną użyte do innych celów niż te, na które wyrazicie Państwo zgodę.

Jeżeli powyższe informacje nie wyjaśniły Twoich wątpliwości możesz zadać nam pytanie pisząc na adres: office@spolki.net lub dzwoniąc pod numer: +48 784 874 874